تبلیغات
مداد تو - برنامه کامل بازیهای جام‌جهانی
درباره ما
بــلاگ تــو
دوستان
آخرین مطالب
لینکستان
نظر سنجی
امكانات جانبی
 
berezil

جهت مشاهده ی بقیه پست به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

مداد تو -با قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال در باهیای برزیل برنامه کامل و محل برگزاری دیدارهای جام جهانی 2014 مشخص شد.

قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در بازیهای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن گروه بندی این مسابقات برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۴ بدین شرح مشخص شد:

مرحله گروهی

پنجشنبه ۲۲ خرداد (۱۲ ژوئن) :

برزیل – کروواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه)

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن):

شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن):

کلمبیا – یونان(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

اروگوئه – کاستاریکا(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

انگلستان – ایتالیا(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو)

یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):

سوئیس – اکوادور(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):

نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)؛ ساعت ۱۶ به وقت محلی

غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

آلمان – پرتغال(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):

بلژیک – الجزایر(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

برزیل – مکزیک(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):

کامرون – کروواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):

کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

ژاپن – یونان(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

اروگوئه – انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):

هندوراس – اکوادور(کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

ایتالیا – کاستاریکا(رسیف – پرنامبوکو)

سوئیس – فرانسه(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):

آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) ساعت ۱۳ به وقت محلی

نیجریه – بوسنی(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):

آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون)

کره جنوبی – الجزایر(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):

کامرون – برزیل(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

کروواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو)

هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):

کاستاریکا – انگلستان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

ژاپن – کلمبیا(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)

یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

ایتالیا – اروگوئه(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن):

هندوراس – سوئیس(مانائوس – ورزشگاه آمازون)

نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

اکوادور – فرانسه(ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

ایران – بوسنی (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) ساعت ۱۳ به وقت محلی

پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):

پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)

آمریکا – آلمان(رسیف – پرنامبوکو)

کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک هشتم پایانیشنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن):

اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن):

اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن):

اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای):

اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):

برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):

اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

نیمه نهایی:

سه شنبه ۱۷ تیر (۸ جولای):

برنده دیدار (اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D) با (اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):

برنده دیدار (اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E) با (اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

شنبه ۲۱ تیر (۱۲ جولای):

دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):

فینال -  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)




:: مرتبط با: ورزشی , اخبار ,
:: برچسب‌ها: مداد تو , مدادتو , شهرستان ملارد , جام جهانی ,
ن : حمیدرضا صادقی
ت : سه شنبه 15 بهمن 1392
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حرف تو چهارشنبه 16 بهمن 1392 08:43 ب.ظ
سلام
تشکر از ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو"
از آن‌جاییکه سایت "حرف تو" سعی دارد مطالب نگاشته‌شده توسط وبلاگ‌نویسان را منتشر سازد و در پی انتشار مطالب این‌چنینی که در ایمیل‌های گروهی نیز منتشر می‌شوند، نیست، از بازنشر این مطلب معذوریم.
چشم انتظار مطالب تولیدی و خوب شما هستیم.
یا علی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
موضوعات
صفحات
نویسندگان
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی